Czy będzie nowy PORT w Łebie? SEA-PORT Resort – noclegi blisko plaży!

Czy w Łebie, zaledwie kilka kroków od plaży, powstał nowy port przy ul. Jachtowej? Tak! Przedstawiamy SEA-PORT Resort, otwierający swoje nabrzeże dla turystów w nadchodzącym sezonie 2024. Odkryjmy, co nowego oferuje i dla kogo jest przeznaczona ta fascynująca oferta.

Nowoczesne noclegi w SEA-PORT Resort

Dla wczasowiczów poszukujących wyjątkowego miejsca nad polskim morzem, SEA-PORT Resort staje się coraz bardziej atrakcyjnym wyborem. Ośrodek oferuje 16 nowo wyremontowanych pokoi (w 2024 r.), otoczonych malowniczym lasem, zaledwie 350 metrów od plaży. Z uwagi na ograniczoną liczbę luksusowych miejsc hotelowych wokół portu jachtowego w Łebie, nowa baza noclegowa staje się prawdziwym atutem.

Komfortowy wypoczynek i rozrywka dla rodzin

SEA-PORT Resort to nie tylko miejsce do spania. Goście mogą cieszyć się biesiadowaniem pod parasolem, na obszernym patio z murowanym grillem, czy przy wędzeniu świeżo złowionej ryby. Dla wędkarzy dostępne są dodatkowe atrakcje, takie jak mecz ping-ponga, a wieczorem relaks przy partii bilarda.

Łeba jako atrakcyjna alternatywa dla wyjazdów zagranicznych

Polacy coraz częściej odkrywają uroki rodzimego wypoczynku, a SEA-PORT Resort w Łebie to idealne miejsce do tego. Unikalne, ruchome wydmy i malownicze krajobrazy zapewniają niezapomniane przeżycia. Wspięcie się na hałdę piachu o wysokości 10-piętrowego wieżowca z widokiem na morze i jezioro, to jedno z wielu niezwykłych doświadczeń, które czekają na Ciebie i Twoją rodzinę.

Faworyt dla rodzin i grup zorganizowanych

SEA-PORT Resort szczególnie zachęca rodziny z małymi dziećmi, oferując plac zabaw, trampolinę, dostęp do rowerów i bezpieczne otoczenie dzięki ogrodzonemu obiektowi. To także idealne miejsce dla grup zorganizowanych, oferujące turnusy dla emerytów, kolonie oraz zielone szkoły. Obiekt posiada pozytywną opinię Państwowej Straży Pożarnej, spełniając kryteria bezpiecznego wypoczynku dzieci i młodzieży.

Prace remontowe w porcie

Kurort jest prowadzony rodzinnie od 20 lat. Powstał z przekształcenia Ośrodka Wypoczynkowego KATARZYNKA. Obecnie na remont czeka jeszcze jedno piętro obiektu, które według zapewnień właścicieli ma być przygotowane w równie luksusowym standardzie na sezon 2025. Całą transformację można prześledzić na facebook’u ośrodka.

SEA-PORT Resort w Łebie to gwarancja niezapomnianego wypoczynku w sercu natury. Odkryj uroki łebskiego klimatu oraz bogatej oferty i daj się zainspirować magicznym miejscem nad polskim wybrzeżem. Przyjemnego wypoczynku!