Kradzież w Łebie: Sklep spożywczy Lewiatan padł ofiarą włamania

W dniu 7 września, dokładnie czwartkowej porannej godzinie, funkcjonariusze stróżów prawa odebrali zgłoszenie o incydencie włamania. Ów proceder miał miejsce w sklepie Lewiatan, który znajduje się w nadmorskiej miejscowości Łeba.

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji, sprawcami przestępstwa mogło być dwóch mężczyzn. Włamywacze, by dostać się do środka sklepu spożywczego Lewiatan w Łebie, posłużyli się płyta chodnikową. Wykorzystując ją jako narzędzie, zniszczyli roletę antywłamaniową oraz drzwi wejściowe. Zanim jednak zdążyli coś ukraść, zostali spłoszeni przez właścicieli punktu handlowego.

Policja natychmiast podjęła czynności zmierzające do wyjaśnienia sprawy. Funkcjonariusze przeprowadzają teraz dochodzenie, które ma na celu ustalenie, czy doszło do kradzieży jakichkolwiek przedmiotów.

Rzeczniczka lęborskiej policji, st. asp. Marta Szałkowska potwierdziła, że funkcjonariusze są już na miejscu zdarzenia i zabezpieczają dowody mogące przyczynić się do rozwiązania sprawy. W chwili obecnej nie udzieliła jednak więcej szczegółów dotyczących sytuacji.