25 edycja Międzynarodowego Maratonu Piłki Siatkowej Młodzieży ponownie w Łebie

Łeba, jak zwykle, zamierza przyjąć graczy i gracze Międzynarodowego Maratonu Piłki Siatkowej Młodzieży. To będzie już 25 edycja tej uznanej imprezy sportowej.

Organizatorzy zasługują na najwyższe wyrazy uznania za ich niewiarygodny wkład. Turniej obejmie różne kategorie: młodziczki, młodzików, juniorek młodszych i juniorów młodszych. Jak wspomina Waldemar Wspaniały, Szef Projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, odwiedził Maraton w Łebie dziesięć razy i za każdym razem jest pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu organizacji oraz niezwykłej gościnności gospodarzy. Jego zdaniem, wszyscy ci, którzy przyczynili się do stworzenia renomowanej marki tego turnieju, zasługują na szczególne pochwały. Wydarzenie to ma już swoje stałe miejsce w kalendarzu Polskiej Siatkówki.

Waldemar Wspaniały z wielkim sentymentem wspomina o tym, że boiska Międzynarodowego Maratonu Piłki Siatkowej Młodzieży były miejscem, gdzie swoje umiejętności szlifowali późniejsi reprezentanci Polski, tacy jak Michał Kubiak i Marcin Możdżonek.

Podczas trwania Maratonu, uczestnicy nie tylko zmagają się na siatkarskim boisku. W poprzedniej edycji mieli okazję poznać piękno Łeby oraz Słowińskiego Parku Narodowego, w tym fascynujące Ruchome Wydmy.